The Last Guardian, PS Move'a destek verebilir

Mahmut Saral
Mahmut Saral 20.09.2010 - 13:52
İhtimaller hep vardır
The Last Guardian'ın yönetmeni Fumito Ueda, oyunun PS Move'a destek verebileceğini belirtti. Dengeki Online'a röportaj veren yapımcı, The Last Guardian'ın çıkmasıyla beraber PS Move'a destek vermesinin ihtimaller arasında olduğunu söyledi. Ayrıca Ueda, PS3 için yeniden düzenlenerek piyasaya sunulacak olan ICO ve Shadow of the Colossus'un da Trophy desteği sunacağını belirtti.

The Last Guardian, PS Move'a destek verebilir
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Last Guardian, PS Move'a destek verebilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×