The Legend of Zelda Wind Waker Unreal Engine ile yeniden yapılmış

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 1.08.2021 - 20:54
The Legend of Zelda Wind Waker'ın hayran yapımı Unreal Engine versiyonu bizlere nostaljik anlar yaşatırken, muhteşem bir görsellik sunuyor.

Vitor Maccari, kendi şahsi YouTube kanalında, 13 Aralık 2002 tarihinde çıkan The Legend of Zelda Wind Waker'ın Unreal Engine ile yeniden yapılmış halini paylaştı. Yayımlanan bir dakikalık videoda, ortaya muhteşem bir görsellik çıkarken bizlere, keşke gerçek olsa cümlesini kurdurttu. 2002'de çıkan The Legend of Zelda Wind Waker, eğer günümüz için HD bir şekilde yeniden yapılacak olsaydı, muhtemelen bu videodaki gibi bir görsellik ile karşılaşacaktık.

The Legend of Zelda Wind Waker Unreal Engine ile yeniden yapılmış

Oyunun bir hayran tarafından yeniden yapılmış olan videosu muhteşem gözükürken, videoyu tasarlayan kişi Vitor Maccari'nin bir açıklaması bulunuyor:

''Bu, Unreal Engine kullanırken yaptığım ilk kişisel projem. Videoyu eğitim amaçlı ve tabii ki eğlence için yaptım. Birkaç ay önce yapmış olduğum bir kısa filmden bazı 3D objeleri ve animasyonları yeniden kullandım. Ayrıca çim, palmiye ağaçları ve kayalar gibi bazı yeni objeleri de modelledim. El kamerası hareketlerini, DSLR kameram ile yaptım. Sonrasında ise Nuke kullanarak yapmış olduğum çekimleri takip ederken, onları Unreal'e aktardım.''

The Legend of Zelda Wind Waker Unreal Engine ile yeniden yapılmış

Oyun dünyasında hayranlar tarafından Unreal Engine ile yapılan yeniden yapımlara sık sık rastlamaya başladık. İlk olarak Unreal Engine 5 ile hazırlanan ve muhteşem gözüken bir Superman videosu görmüştük. Daha sonrasında ise hayran yapımı bir CS GO Remake karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise tamamen eğitim ve eğlence amaçlı yapılmış olan, The Legend of Zelda Wind Waker yeniden yapımı ile karşılaşıyoruz. Vitor Maccari'nin bir dakikalık Wind Waker videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 09:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Legend of Zelda Wind Waker Unreal Engine ile yeniden yapılmış

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×