The Nun 2 filmi yönetmeni belli oldu

Emir Özkayalar
Emir Özkayalar 30.04.2022 - 00:26
CinemaCon etkinliğinde Warner Bros sunumunda duyurulan The Nun 2 filmi için fazla bilgi verilmemişti. Bugünse filmden yeni ayrıntılar geldi.

CinemaCon 2022 etkinliğinin son gününde Warner Bros'un sunumunda The Nun 2 filmi duyurulmuştu. Yönetmen, oyuncular ve hikâye hakkında detay verilmeyen filmden yeni ayrıntılar yavaş yavaş gelmeye başladı. Geçtiğimiz saatlerde İnstagram hesabından yaptığı bir paylaşım ile yapımın James Wan tarafından üstlenileceği belli oldu. James Wan, Conjuring evrenine oldukça hâkim bir isim olarak korku severleri heyecanlandırdı. Kendisi daha önce The Conjuring, Annabelle, The Conjuring 2 filmlerinde yapımcı olarak görev almıştı. 

The Nun 2 filmi için beklentiler büyük 

The Nun 2 filmi yönetmeni belli oldu

James Wan’ın İnstagram paylaşımında bizleri önemli iki detay daha karşılamakta. Filmin başrolünün Bonnie Aarons tarafından yapılacağı neredeyse kesindi ancak şimdi resmi olarak doğrulanmış oldu. Ayrıca “moving into production” sözleriyle paylaşımını yapan Wan, çekimlerin başladığının da müjdesini vermiş oldu. Bunun dışında diğer önemli detay filmin yönetmeni.

Yönetmen koltuğunda Michael Chaves oturmakta. Chaves, daha önce The Conjuring 3 filmini yönetmişti. Film, 39 milyon dolarlık bütçesi neticesinde gişede 202 milyon dolar hasılat yaparak başarı elde etmişti. Şimdiyse gözler The Nun 2 filmine çevrili. The Nun 2 filminin konusu hakkında henüz paylaşılan bir bilgi bulunmamakta. Bir önceki film için Amerika dışına çıkıp Romanya’ya giden ekip, tekrar böyle bir karar alabilir gibi gözüküyor. 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 04:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
f8r7t
f8r7t 30.04.2022 21:53
Patrick Wilson yoksa hikaye…
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Nun 2 filmi yönetmeni belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×