The Outer Worlds, E3 2019 yeni oynanış videosu yayınlandı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 13.06.2019 - 15:04
Obsidian'ın yeni oyunu nasıl görünüyor

Obsidian'ın yeni rol yapma oyunu  The Outer Worlds için E3 2019'a özel yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı. The Outer Worlds, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 25 Ekim'de yayınlanacak. Yayınlanan yeni oynanış görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

The Outer Worlds E3 2019 oynanış videosu yayınlandı

Rpg türünün en önemli temsilcilerinden Obsidian'ın yeni rol yapma oyunu The Outer Worlds, türü seven oyuncular için heyecanlandıracak bir oyun olacakmış gibi görünüyor. Derin rol yapma mekaniklerinin ön planda olacağı The Outer Worlds'ta hikaye ilerleyişine oyuncunun yaptığı seçimlerin büyük bir etkisi olacak. 

The Outer Worlds, Obsidian Entertainment and Private Division'ın yeni tek oyunculu birinci şahıs bilim kurgu RPG'sidir. Galaksinin en uzak ucuna bağlı koloni gemisindeyken kaybolup, on yıllar sonra uyandığında kendini Halcyon kolonisini yok etme tehdidinde ile derin bir komplonun ortasında bulacaksın. En uzakları keşfettikçe ve hepsi iktidar için yarışan çeşitli ayrılıkçılarla karşılaştıkça, olmaya karar verdiğiniz karakter, bu oyuncu odaklı hikayenin nasıl ortaya çıkacağını belirleyecektir. Koloninin kurumsal denkleminde, plansız değişken sensin.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2021 10:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.06.2019 14:38
Keşke AAA kalitede ve Fallout gibi büyüklükte olsaydı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.06.2019 00:11
Agaclara hasta oldum. Lahana gibi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Outer Worlds, E3 2019 yeni oynanış videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×