Banner Resmi

The Sims Bustin' Out

Umut Ersaraç
Umut Ersaraç 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
"Gnome" hilesi - Oyunu pause'layın daha sonra sırasıyla ve hızlı bir şekilde R2, L1, R1, L2, Sol, O tuşlarına basın.

10,000 Simoleon için - Gnome hilesini yapın, oyunu pause'layın daha sonra sırasıyla ve hızlı bir şekilde L1, R2, Sağ, Kare, L3 tuşlarına basın.daha sonra Gnome'a basın ve "Give Money"i seçin.

Bütün Yerleri Açmak için - Gnome hilesini yapın, oyunu pause'layın daha sonra sırasıyla ve hızlı bir şekilde R2, R3, L3, L2, R1, L1 tuşlarına basın.

Bütün Eşyaları Açmak için - Gnome hilesini yapın, oyunu pause'layın daha sonra sırasıyla ve hızlı bir şekilde L2, R2, Yukarı, Üçgen, L3 tuşlarına basın.

Bütün Sosyal Seçenekleri Açmak için - Gnome hilesini yapın, oyunu pause'layın daha sonra sırasıyla ve hızlı bir şekilde L1, R1, Aşağı, X, L3, R3 tuşlarına basın.

Takım Resmini açmak için - Gnome hilesini yapın, oyunu pause'layın daha sonra sırasıyla ve hızlı bir şekilde L3, R3, R1, R2 tuşlarına basın.
The Sims Bustin' Out

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×