1/13

The Suffering

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Tam Çözüm - Torque'un dehşet dolu geçmişini aydınlatıyoruz.

Kaynak: www.gamefaqs.com

The Worst Place On Earth

Ara demodan sonra sağdaki hücre kapısından girin, böylelikle başka bir demo girecek. Arkanızdan bir hücre kapısı düşecek, bu hücreden içeri girin ve hücre arkadaşınızdan Shiv’i alın. Sonra diğer bir hücre kapısı açılacak, buradan girerek CO’s Station’a gelin. Kapının arkasındaki ışığa dokunarak daha iyi bir görüş sağlayabilirsiniz. Arkadaki masaya doğru yönelin ve Death House haritasını alın. Dolaptan da 2 fener pili alın. Güvenlik monitörlerini açın ve hapishane içinde olup bitenleri görün. Sonra kırmızı düğmeye basarak, kırmızı ışıklı kapının açılmasını sağlayın. Sağa dönün ve hücre arkadaşınızı görün. Sonra karşı hücre kapısından içeri girin ve öldürülen başka bir CO görün. Işıklı CO istasyonuna girin ve başka bir CO’nun ölümüne de şahit olun. Küçük potun içindeki bitkinin yanından fener pillerini ve Urgent Note’u alın. Güvenlik monitörlerinden diğer bölgelere bakın ve kırmızı butona basarak hücrenin kapısını açın. Control Station’a girmeden önce dümdüz duşakabinlere gidin, sola dönerek tezgahın üzerinden 2 Xombium şişesini alın. Eğer canınız gittiyse bu şişeler yerine getirecektir. Geri döndüğünüzde masanın üzerindeki telefon çalmaya başlayacak, açtığınız zaman da bir bayan sesi derhal oradan çıkmanız gerektiğini söyleyecek. Daha sonra yukarıda ve sağdaki administration room’a girin. İçeride masanın üzerinde bir Xombium şişesi ve fener pilleri bulabilirsiniz. Arkada tezgahın üzerinde Revolver mermileri bulunuyor, bunları da daha sonra kullanmak üzere alın.Alacaklarınızı aldıktan sonra geri dönün ve Control Station’dan içeri girin. Soldaki kapıyı açın ve merdivenlere gelin. Başka bir CO’nun ölümünü daha gösteren bir demo seyredin. CO’yu öldüren Slayer’ı birkaç Shiv darbesinden sonra öldürebilirsiniz. Sağdaki kapıdan girdikten sonra bir CO ile karşılaşacaksınız. Burada yapabileceğiniz iki şey var, isterseniz onu öldürerek silahını alabilirsiniz, ya da onu hayatta tutarak size yardım etmesini sağlayabilirsiniz, seçim size kalmış. Tuvalet kısmına girerek lavabo içerisinden bir Xombium şişesi alın.

Break Room’a girin ve masanın üzerinden feneri alın, dolaptan da pilleri alın. Fenerin ışığını kapatmak ve pilleri boşa harcamamak için inventory’yi kullanabilirsiniz. Sonra merdivenlerden aşağıya inerek Level B kısmına gelin. CO’nun masasının üzerinden cephane alın. İçeriye girin ve karşınıza çıkan Slayer’ları temizleyin. Temizledikten sonra CO’nun masasının olduğu yere gelin, kabinin içinden ve masanın üzerinden şişeyi alın. Infirmary’den içeri girin, duvarlardaki şişeleri alın, masanın üzerindeki feneri ve kabin içerisindeki cephaneyi almayı da ihmal etmeyin. Dışarı çıkın ve elektirkil sandalye odasından içeri girin, arkadaşınız tarafından bırakılmış olan silahı alın. Dışarı çıkın ve sağdaki kapıyı tıkayan enkazı Shiv’iniz ile birlikte temizleyin. Telefona bakın ve soda makinasının olduğu kısma gidin. Makinayı çekerek kapıyı açın ve içeri girin. İleride, sağdaki ilk oda, elektrikli sandalyeyi aktif hale getiren yer. Kolu çekerek infazı seyredin. Etrafta birkaç Xombium da bulabilirsiniz. Oradan çıkın ve diğer açılan bölgeye gelin. Koşarak geçen ufak bir yasatığa rastlayacaksınız. Odanın diğer tarafından bulunmakta olan kapıya gelin, şu anda kilitli fakat bir Slayer kapıyı kıracak. Revolver’ınızı kullanarak onu öldürün ve kapıdan geçin. Dolaptan mermileri, masanın üzerinden pilleri ve kabinden de Xombium alın. Ana masadan Carnate Map’i alın ve isterseniz monitörlere bakın. Masanın yanında kırmızı düğmeye basın, böylece kapı aktif hale gelecek. Anlayabildiğiniz üzere düğmeye basmayla birlikte bu kapı açılırken başka bir kapı kapanıyor. Burayı geçebilmek için butona bir daha basın ve birinci kapının açılmasını sağlayın. Kapıdan içeri girerek heykeli kapının arasına çekin, Birkaç tane Slayer saldırabilir, dikkatli olun. Sonra tekrar kırmızı butona basın, böylece diğer kapı açılacak ve heykeli çekerek diğer kapıdan da geçebileceksiniz.
Sağdaki ilk kapı The Death House ile ilgili arşiv parçası içeriyor, bunun yanında sağdaki masanın üzerinden mermileri alın. Sarı düğmeye basınca hücre arkadaşınız gaza maruz kalıyor. Onu dinledikten sonra odadan ayrılın ve sağdaki diğer kapıdan içeri girin. Yaratık tekrar koşarak geçecek fakat orada sizi bekleyen Slayer’lar olacak. Onları temizledikten sonra sağdaki gaz odasına girin ve içeride arkadaşınızı görün. Camın diğer tarafında bir Slayer var, onun camı kırıp içeri girmesini bekleyin. Çabucak onu öldürün ve camdan içeri girin., yoksa sızmakta olan gaz size zarar verecek. Yerdeki ölü CO’nun yanında mermileri alın ve devam edin. Slayer’ı öldürün, merdivenlerden aşağıya inin ve sağdaki mavi kapıdan çıkın.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×