The Surge'e demosu yolda

The Surge'e demosu yolda

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 13.07.2017 - 11:48
Hoş geliyor sefa geliyor
Lords of the Fallen ile birlikte ilk defa karşımıza çıkan Deck 13, Souls serilerine benzer oynanışı ve mekanikleri ile ortalama notlar almış, beklentileri tam olarak karşılayamamıştı. Deck 13 ise bu türden henüz vazgeçmemiş olacak ki, yine benzer elementlere sahip yeni bir HardCore RPG üzerinde çalıştığını duyurmuş ve karşımıza The Surge ile çıkı vermişti. Dark Souls'a benzer oyun mekanikleri ile bilim kurgu temasını harmanlayan ve nispeten başarılı bir oyun olarak karşımıza çıkan The Surge, eleştirmenlerden de ortalama yorumlar almayı başarmıştı.

Bugün ise Focus Home Interactive oyunun deneme sürümünü, yani demosunu önümüzdeki hafta kullanıcılara sunacağını açıkladı. Bu sayede türü seven ancak The Surge ile ilgili şüpheleri olan kullanıcıların kapısı çalacak olan Deck 13 yapımcıları, oyunun satışlarını artırmayı amaçlıyor. Bakalım demo sürümü yapımın satışlarını artırmayı başarabilecek mi?


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 12:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×