The Surge'ün HDR güncellemesi yayımlandı

The Surge'ün HDR güncellemesi yayımlandı

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 7.06.2017 - 17:39
Güzel olmuş
Geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürülen ve Dark Souls'a benzer zorluğu ve yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Lords of the Fallen'ın yapımcıları, yeni bir oyun üzerinde çalıştıklarını duyurmuştu. The Surge adı verilen ve bilim-kurgu türünde piyasaya sunulan olan yapım, 17 Mayıs'ta PC, PlayStation 4 ve Xbox One için raflardaki yerini almıştı . Focus Home Interactive tarafından dağıtımcılığı üstlendiği yapım, "yenilikçi dövüş mekaniklerine sahip bir HardCore RPG" olarak tanımlanmıştı.

The Surge'ün HDR güncellemesi yayımlandı
İnceleme notlarında ortalama puanlar almayı başaran The Surge, bugün PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için yeni bir güncelleme aldı. Yeni güncelleme ile birlikte The Surge bu konsollarda HDR özelliğine kavuştu. HDR özelliği sayesinde oyundaki parlak alanlar daha parlak bir hal alırken, karanlık kalan taraflarda ışık sızması gözükmüyor ve genel konstrast artıyor. The Surge'ün yeni güncellemesini konsolunuz üzerinden otomatik olarak indirebilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 05:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×