The Sydney Mystery piyasalarda

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
The Sydney Mystery piyasalarda
Avustralyalı oyun firması olan Twilight Software, yeni adventure oyunları olan The Sydney Mystery'nin piyasalara sürüldüğünü duyurdu. Oyunun geçtiği toplam olarak 17 bölge olacak ve oyunda da toplam 11 tane karakter olacak. Oyunda yeraltı dünyasında kaybolup gitmiş birisinin esrarını çözmeye çalışacağız. Oyunun ayrıca en yakın zamanda 1. act'inin bir demosu yayınlanacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Sydney Mystery piyasalarda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×