The Walking Dead'in detayları

Anıl Kalkan
Anıl Kalkan 19.02.2011 - 00:21
Efsane çizgi roman video oyunu oluyor

Aynı adlı çizgi roman ve diziden uyarlama olarak, Telltale Games tarafından yapılan The Walking Dead ile ilgili yeni detaylar, geçen gece San Francisco'da yapılan Telltale etkinliğinde ortaya çıktı. Robert Kirkman'ın IGN'ye açıklamalarına göre de; The Walking Dead'in oyunu kesinlikle episodik (bölümler halinde) olacak. Ayrıca oyunun farklı yıllarda, farklı başlıklarla multi platform olarak çıkacağı da belirtilmiş.

The Walking Dead'in detayları

Telltale Games'in çıkış tarihi olarak 2011'in 4. çeyreğini belirlediği elimize geçen bilgiler arasında. Oyunun platformları kesin olarak belirlenmemiş olsa da PC'den konsollara, mobil ve sosyal oyun medyasından portatif konsollara kadar birçok platforma çıkacağı düşünülüyor.

Yorumlar 23
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Walking Dead'in detayları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×