The Witcher 3 - Wild Hunt GOG Galaxy'de bir şartla ücretsiz oldu

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 17.06.2020 - 13:17
CD Projekt RED tarafından geliştirilen sevilen RYO oyunu The Witcher 3 - Wild Hunt GOG Galaxy üzerinde ücretsiz oldu. Tek şart; oyuna başka bir platformdan sahip olmak.

CD Projekt RED tarafından geliştirilen, adını efsaneler arasına yazdıran The Witcher 3 - Wild Hunt GOG Galaxy üzerinde ücretsiz oldu. Hemen heyecanlanmayın, daha kötü haberi vermedim. Burada herkes için ücretsiz olduğu haberini sizlere vermeyi çok isterdim ama, GOG Galaxy üzerinde Witcher 3 oynamak istiyorsanız bazı şartlar var.

The Witcher 3 - Wild Hunt GOG Galaxy üzerinde ücretsiz oldu, tek bir şartla!

Keşke bu linke tıklayan herkes The Witcher 3 - Wild Hunt oyununa sonsuza kadar sahip olacak diyebilseydim. Maalesef durum biraz farklı. The Witcher 3 - Wild Hunt oyununu başka bir platform üzeriden (PlayStation, Xbox, Switch) oynuyorsanız oyunun bir kopyasını PC için GOG Galaxy 2.0 üzerinden ücretsiz edinebileceksiniz. Ayrıca oyuna GOG Galaxy 2.0 uygulamasına bağlanacak herhangi bir platformdan sahipseniz, yine oyunun GOG Galaxy 2.0 için bir kopyasını elde edeceksiniz.

The Witcher 3 - Wild Hunt GOG Galaxy'de bir şartla ücretsiz oldu

Bilgisayar oyuncuları için aynısını söyleyemesem de, konsol oyuncuları için bu durum sevindirici. Çünkü oyunu en iyi ayarlarında konsolda deneyimlemek güzel bir ayrıcalık olsa da, oyunun içeriğini çeşitlendiren modlara bu konsollar üzerinden erişim maalesef yok. Geralt'ı isterseniz süsleyip püsleyebildiğiniz, inanılmaz zırhlar giydirebildiğiniz modlar bulunduğu gibi, The Witcher 3 - Wild Hunt için hali hazırda birçok grafik modu da bulunuyor. Konsol üzerinden oyunu vanilla olarak oynayıp PC'ye geçtikten sonra oyuna modlar yükleyerek devam edebilirsiniz. 

Burada konsol oyuncularının -Nintendo Switch hariç- canını sıkan bir durum da şu olacaktır ki; oyun kayıtları PlayStation ve Xbox üzerinden bilgisayara taşınamıyor. Bu iki konsol oyuncuları bu sorunu yaşayabilir fakat Nintendo Switch için The Witcher 3 - Wild Hunt zaten çapraz kayıt desteği bulunduruyor. Switch kullanıcıları konsollarından oyunu oynarken PC'ye taşınmaları durumunda, oyuna kaldıkları yerden devam edebilecekler. Maalesef bu durum diğer iki konsolu kullanan oyuncular için geçerli olmayacak.

Bilgisayar oyuncuları için ise durum farklı. The Witcher 3 - Wild Hunt oyununa GOG Galaxy 2.0 uygulamasına bağlayabileceğiniz herhangi bir platformdan sahipseniz, oyunun GOG Galaxy kopyasını ücretsiz ediniyorsunuz. Bunun ne kadar kullanışlı olacağı tartışılır, fakat oyunu sahip olmayan arkadaşlarınız için GOG Galaxy üzerinden hediye etmenize olanak sağlayacaktır. Bu platformlar arası ücretsiz geçişin aslında geçen ay yapılmasını bekliyordum. Geçen ay bildiğiniz gibi CD Projekt RED, Witcher 3 oyununun 5. yılını kutluyordu. Bu kampanya ise 23 Haziran'a kadar geçerli. 


Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2021 15:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.06.2020 19:33
20 lira ile 20 doları (130 TL) yi bir tutmak sadece cahilliktir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
durates
durates 17.06.2020 20:04
İlk çıktığında aldım zaten çok ucuzdu. Steam de 22 TL ye satıldı ara ara. Zaten çok pahalı da değil ve arasıra yine o fiyatlara iniyor. Bu oyun için de o kadar vermek zor olmasa gerek. Zaten bedava gibi birşey.
MK Okuru
MK Okuru 18.06.2020 13:30
22.39 neresi büyük para yirmi liranın?paramızda değer mi kaldı 2018 ağustostan beri?
en kıçıkırık burger king-mc donalds menüsü 10-12 liradan 20 liralara çıkmış,30 binlik araba olmuş 70 bin ve 20 lira gibi paraya üstelik witcher 3 gibi bir oyun için neresi büyük para nerelere harcamıyoruz ki ?
MK Okuru
MK Okuru 17.06.2020 22:39
Niye kardeşim. 20 lira da büyük para. 20 dolar olsa ağlardınız ama dimi? Şu Türk parasını yermekten vazgeçin..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.06.2020 22:44
Çok mühim değil aslında, zaten Steam'de 20tl'ye düşüp duruyor ikidebir ve verilen paraya kesinlikle değer.
Kalan Karakter : 300 Gönder
durates
durates 17.06.2020 20:06
Tam tersi de olsaydı keşke
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.06.2020 14:43
Bu oyunu 7 gün aralıksız oynadım zamanında ve yaşadığım hazzı tarif edemem. Gitmedik yer bitirmedik yan görev bırakmamıştım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Witcher 3 - Wild Hunt GOG Galaxy'de bir şartla ücretsiz oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×