The World Ends With You animesinden ilk fragman geldi

The World Ends With You animesinden ilk fragman geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 4.07.2020 - 11:40
Square Enix firmasının aynı isimli oyunundan uyarlanan ve 2021 yılında yayınlanacak olan The World Ends With You animesi için ilk fragman yayınlandı.

Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan The World Ends With You animesinden ilk fragman geldi. Square Enix'in aynı isimli oyunundan uyarlanan The World Ends With You The Animation fragmanına baktığımızda çizim tarzının oyuna oldukça sadık kaldığını görüyoruz.

The World Ends With You animesinden ilk fragman geldi

İlk olarak Nintendo DS için 2007 yılında çıkan The World Ends With You, sonrasında mobil platformlar ile birlikte Nintendo Switch için de çıkmıştı. Hem karakter tasarımları hem de farklı hikayesi ile klasik JRPG oyunlarından sıyrılan yapım, büyük bir hayran kitlesine de sahip. Tokyo'nun Shibuya bölgesine benzeyen fantastik bir dünyada geçen oyunda reaper isimli varlıkların oynadığı bir oyunda sıkışan Neku Sakuraba isimli karakterin hikayesine tanıklık ediyorduk. Animasyon fragmanına baktığımızda da hikayenin oyun ile paralel bir yapıda olduğunu kestirebiliyoruz. Tabi Sakuraba'ya bu macerasında Misaki, Bito, Rhyme ve Kiryu gibi oyundan aşina olduğumuz karakterler de eşlik edecek. Yeri gelmişken oyunun özellikle karakter tasarımı ve animasyon konusunda birçok ödülü de bulunuyor.

Square Enix'in en deneyimli isimlerinden biri olan Tetsuya Nomura dışında Takeharu Ishimoto'nun da projede aktif olarak yer alacağını görüyoruz. Ayrıca oyunda çalışan birçok ismin de bu animasyon projesine destek vereceği belirtilmiş. yayınlanan bu fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2020 12:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir