Theatre of War 2: Kursk 1943 Demo

Tahir Müstecaplıoğlu
Tahir Müstecaplıoğlu 3.06.2010 - 12:31
Theatre of War 2: Kursk 1943 Demo

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

Battlefront.com, "Theatre of War 2: Afrika 1943'ün" tarihin en büyük tank savaşlarının yer aldığı ve 49 gün süren Kursk Muharebesi ile ilgili olan bölümünü içeren eklentisi "Theatre of War 2: Kursk 1943" için oynanabilir bir demo yayımladı. 5 Temmuz ve 23 Ağustos 1943 tarihleri arasında cereyan eden ve İkinci Dünya Savaşı'nın en önemli çatışmaları arasında yer alan bu çatışmalar, Almanların mağlubiyeti, Sovyet Kızıl Ordu'nun zaferi ile sonuçlanmıştı. Kursk Muharebesi (Almanya'nın verdiği kod adı: Unternehmen Zitadelle / Hisar Harekâtı), II. Dünya Savaşı sırasında Doğu Cephesi'nde, Alman kuvvetlerinin Kursk çıkıntısına karşı 1943 Temmuz ve Ağustos aylarında giriştikleri genel taarruzdur. II. Dünya Savaşı sırasında yapılmış en büyük tank çarpışmalarından biri ve bir günde en fazla kayıp verilmiş hava çatışmaları bu muharebede gerçekleşmiştir. Almanların Doğu Cephesi'nde gerçekleştirdiği son stratejik taarruzdur. Sonucundaki Sovyet zaferi, Doğu Cephesi'nde inisiyatifi Sovyetlere vermiş ve bu durum savaşın sonuna kadar da öyle kalmıştır. Oyun, bu savaşın kazanılmasında en büyük rolü oynayan "Korgeneral Ivan Chistyakov" ve "Tümgeneral Walter Hoerlein" gibi olaylarda rolü olan gerçek komutanların, askeri ve stratejik planlarını da gözler önüne serecek ve görev tabanlı olacak. 20 yeni hikaye üzerine kurulmuş 40 ağır silah türü (hava savunma rampaları, füze rampaları, havan topları vs.) ve 30 küçük silah türünü de içerecek oyunda, çokluoyuncu modu da bulunacak. Oyunun 669.37 MB boyutundaki demosunu BURADAN indirebilirsiniz. İyi oyunlar herkese.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2022 05:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Theatre of War 2: Kursk 1943 Demo

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×