Theme Hospital'in devam oyunu Two Point Hospital duyuruldu

Theme Hospital'in devam oyunu Two Point Hospital duyuruldu

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 16.01.2018 - 20:34
Nostalji yaşamak isteyenler için harika bir haber.
1997 senesinde hastane işletme gibi basit fakat zorlayıcı bir konsept ile gelen Theme Hospital, genelde oyuncuların aklına kazınmış ve en azından hatırladıkları bir oyun olmuştur. Sadece PC için değil, Playstation 1 için de bulunan bu efsanevi simülasyon oyunu, sahip olduğu esprili ve derin oynanışı ile en azından ilgi çekmeyi başarmıştı. Eski Bullfrog ve Lionhead stüdyolarında çalışan Mark Webbley ve Gary Carr, Sega ile birleşerek Theme Hospital efsanesini Two Point Hospital adlı yeni oyunları ile yaşatmaya devam edecekler.

Doktor, hastayı kaybediyoruz! Salla gitsin mi?!

Diğer simülasyon oyunlarında da olduğu gibi, kendiniz bir hastaneyi yönetiyorsunuz. Fakat Theme Hospital'de işler biraz farklı işliyor. Genelde her zaman sizden yüksek derecede bir performans beklenmiyordu ve espriler oyunun bir parçası olarak görünüyordu, bu sayede Theme Hospital beklendiğinden de popüler olmuştu. Dün, Sega'nın resmi Facebook ve Twitter sayfasında ampül ve "Two-morrow" gibi bir imaj belirmişti. Çoğu oyuncu, yeni bir Jet Set Radio oyunu bekliyordu, fakat beklenilen bir hayli değişik bir oyun çıktı. Yine de efsanevi bir oyunun yakında tekrar ve gelişmiş haliyle bizlere sunulacağını bilmek güzel bir duygu.

Yapımcı Two Point ve Sega, Two Point Hospital adına bir fragman da yayınladı, aşağıdan fragmanı izleyebilirsiniz. Two Point Hospital, 2018 senesinde oyunculara sunulacak.


Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 00:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2018 20:38
İlk oyunu oynamadım ama biliyorum. Bunu oynarız ilk artık öbürüne gerek kalmaz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 17.01.2018 04:33
Gelsinde milleti tedavi edek:)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2018 23:17
Mehmet Atilla Turan kardeşim, hangi sekmelere çıkacak oyun? Sadece PC sekmesine mi? Yoksa ayarlar sekmes.. pardon konsol sekmesine de çıkacak mı? :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
Daadsy
Daadsy 16.01.2018 21:17
Vayy süper haber (:
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×