Thor: Ragnarok'un komik kamera arkası videosu yayınlandı

Thor: Ragnarok'un komik kamera arkası videosu yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 11.01.2018 - 11:50
Ayrıca, filmin Blu-Ray çıkış tarihi de duyuruldu

Marvel Studios, bu sabah yaptığı duyuru ile Thor: Ragnarok filminin Blu-Ray ve DVD çıkış tarihini açıkladı. Bu duyurunun şerefine de filmin komik kamera arkası videosu da yayınlandı. Ancak, bu daha çok filmin yönetmeni Taika Waititi'nin komik anları gibi olmuş. Sette yaptığı komik hareketler ile oyuncularını güldüren ve Valkyrie karakterine hayat veren Tessa Thompson'ın "Büyük bir çocuk" dediği yönetmen, bu videonun sadece bir bölümü. Kamera arkasında yaşanan komik anların devamını Blu-Ray içerisinden izleyebileceğiz.

Thor: Ragnarok'un komik kamera arkası videosu yayınlandı

Yayınlanan bu video, aynı zamanda Thor: Ragnarok filminin nasıl hayata geçtiğine dair ipuçları da veriyor. Setlerden görüntüler, karakterler ve motion capture öğelerini barındıran bu video, filmin prodüksiyonun ne kadar kaliteli olduğunu gösteriyor. Thor Ragnarok'un yönetmeni Taika Waititi, aynı zamanda filmde yer alan ve izleyicileri bir hayli eğlendiren Korg karakterini de canlandırıyor. Kendisini video içerisinde MoCap kostümü ile birlikte rol yaparken görebilirsiniz. Eğer Thor Ragnarok filmini kaçırdıysanız üzülmeyin, çünkü film Blu-Ray ve DVD için 20 Şubat'ta raflarda yerini alacak.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 11:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.01.2018 06:47
Evet.Yeni film denen dandik firma yine türkçe altyazısız olarak piyasaya sürecek.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×