Thriller'ın 3B prömiyeri yakında

Thriller'ın 3B prömiyeri yakında

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 7.08.2017 - 16:03
Michael Jackson'ın en büyük çıkışlarından biri olan Thriller klibi, üç boyutlu olarak 3D Venedik Film Festivali'nde görücüye çıkacak.
Michael Jackson'ın Thriller klibini bilmeyen yoktur. Hayranları tarafından uzun süredir 3B olarak geleceği konuşuluyordu. Beklenen film 74. Venedik Film Festivali'nde dünya prömiyerini yapacağı, MJ'in ajansı tarafından açıklandı. John Landis tarafından yönetilen ve Landis ve Michael Jackson tarafından yazılan kısa filmin 35mm orijinal negatifleri, Michael'ın arşivlerinden alındı. Bunlar dijital ortama aktarıldıktan sonra 3B'ye dönüştürüldü.

En yüksek kalitede ses ve görsel deneyim yaratmak için 5.7, 7.1 ve ATMOS standartlarına güncellenen görüntüler, en yüksek teknoloji kullanılarak elde edilmiş. Duyuruyu yapan, John Landis, "Michael Jackson'ın bu klibini sadece iyileştirmektense bir adım ileriye taşıyarak 3B hale getirme şansını yakaladığından çok mutlu olduğunu" söyledi.

Orijinal Thriller klibinin, ilk prömiyeri 1983 yılında Los Angeles'taki bulunan AVCO Tiyatrosu'nda yapılmıştı. Amerikan Kongre Kütüphanesi tarafından Ulusal Film Siciline dahil edilen tek müzik klibi olan video, en son 1990 yılında VHS kaset olarak satılmıştı. Yeni film, bu sayede Thriller'ın yeniden raflarda yer almasını sağlayacak.

Klibin orijinal halini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 21:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
byakuya
byakuya 8.08.2017 16:08
I love you Michael....
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.08.2017 15:02
Çocukluğumun kahramanı. Gerçek efsane MJ. Bir zamanlar sanat ve show dünyasında ne kadar da kaliteli insanlar varmış. Günümüze bakınca değerleri daha iyi anlaşılıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cadı_Ağacındaki_Kedi
Cadı_Ağacındaki_Kedi 7.08.2017 20:07
klibin başındaki yazı:)) "güçlü kişisel kanaatlerimden dolayı bu filmin hiçbir şekilde gizemcilik inancını desteklemediğini vurgulamak isterim"

Michael.. o gerçek bir kraldı..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×