Tiberium iptal edildi!

Mert Çalım
Mert Çalım 3.06.2010 - 12:31
Tiberium iptal edildi!

Tiberium iptal edildi!

Electronic Arts, şimdiye kadar yaptığı açıklamalarda, yeni projesi "Tiberium" un Command&Conquer serisini baz alacak bir oyun olacağını açıklamış ve oldukça güzel bir FPS'nin bizleri beklediğini belirtmişti. Fakat ne yazık ki gelen son haber, projenin EA'in yüksek kalitede oyun yaratma sevdasının bir kurbanı olduğunu gösteriyor. Firmadan Mike Verdu'nun yaptığı açıklama; "Oyun, en başından temel dizayn zorluklarıyla karşılaştı." şeklinde oldu. Basit bir iptal gibi duruyor, ama arkasında çıkışına bir yıl kadar kalmış bir oyun ve işini kaybedecek olan çok sayıda işçi de bıraktığı bir gerçek.

Üzerinde uzun süre çalışılan, oldukça yol alındığı belirtilen bir oyunun iptal haberi için biraz garip bir açıklama olmuş gibi görünüyor. Firmanın kendi kendini baltalamış şeklinde bir izlenim vermesi de cabası.

KAYNAK
Tiberium iptal edildi!
bluesnews.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.05.2021 09:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tiberium iptal edildi!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×