Titan Quest için 11 yıl sonra yeni bir genişleme paketi çıktı

Titan Quest için 11 yıl sonra yeni bir genişleme paketi çıktı

Furkan Güler
Furkan Güler 20.11.2017 - 16:35
Geliştiriciler sürpriz bir duyuru yaptı.

Titan Quest 26 Haziran 2006 yılında THQ'nun dağıtımcılığında PC oyuncuları ile buluşmuştu. Zamanına göre güzel mekanikler içeren oyun, sağlam RPG temellerine sahipti. Ancak rakiplerine yenilerek geride kalan Titan Quest, yıllar içerisinde unutulmaya yüz tutmuştu. Şimdi ise geliştirici ekip oyuna çıkışından tam 11 yıl sonra yeni bir genişleme paketi yayınlamaya hazırlanıyor. Ragnarök adını alan yeni genişleme paketi, oyuna İskandinav mitolojisini getiriyor. Verilen bilgilere göre yeni genişleme paketi oyuna yüzlerce yeni görev, derin bir senaryo, yeni Mastery, yeni bölüm sonu canavarları, yeni düşmanlar, daha fazla karakter özelleştirme mekanikleri, yeni silahlar ve yeni ekipmanlar ekleyecek. Ayrıca seviye sınırının da 85'e yükseldiği belirtildi.

Titan Quest için yıllar sonra yeni bir genişleme paketi yayınlandı

Diğer bir yandan henüz oyuna sahip değilseniz ve satın almak istiyorsanız THQ'nun sizlere güzel bir indirim yapacağını da belirtelim. Belirtilenlere göre Titan Quest Anniversary Edition 22 Kasım tarihine kadar 6,20 TL'den, Titan Quest: Ragnarök ise 24 Kasım tarihine kadar 24,00 TL fiyat ile indirimli olarak satışta bulunuyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 07:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.11.2017 10:50
Başlıkta çıkıyor denmiş. haberde çıktı denmiş. Karar verin çıktı mı çıkacak mı?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.11.2017 17:39
MMORPG mi? Titan Quest hem de... Allah Allah biz başka oyun oynadık o zaman. Ben izometrik ARPG diye Hack&Slash diye oynadım o oyunu yıllarca ya la :)) Ah Merlin ah neydin noldun :)

-----------------------------------------

Arada gözde kaçıyor, kusura bakmayın :)

Furkan Güler
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×