Titan Quest'in yapımcıları tekrar bir araya geliyor

Remzi Tuntaş
Remzi Tuntaş 3.06.2010 - 12:31
Titan Quest'in yapımcıları tekrar bir araya geliyor

       Geçtiğimiz yılın şubat ayında mali sebepler yüzünden kapanan hit oyun "Titan Quest'in" yapımcısı Iron Lore'dan ayrılanlar, yeni bir çatı altında birleşti. Crate Entertainment isimli yeni firmanın kurucuları ise, Iron Lore'un baş tasarımcısı Arthur Bruno ve eski sanat yönetmeni Eric Campanella. İkili, yalnızca Crate'i kurmakla kalmadı, aynı zamanda Iron Lore kapanmadan önce üzerinde çalıştıkları oyunların haklarını da satın aldılar.

       Iron Lore firması kapanmadan önce Xbox 360 için geliştirdiği "Black Legion'a" mali destek bulamamıştı; fakat yapımcılar şimdi kararlı. Mass Effect'in yapımcılarından Demiruge ekibinin ofisinde çalışmalara başlayan Arthur Bruno, yaptığı açıklamada "Titan Quest" gibi bir iyi oyundan sonra hedeflerinin en az o kadar iyi bir oyun yapmak olduğunu, aynı zamanda daha büyük bir oyuncu kitlesine hitap etmek istediklerini söyledi. Bundan sonra Crate Entertainment'in ismini sıkça duyacağımızı söyleyebiliriz. Gelişmeler için takipte kalın.

KAYNAK
Titan Quest'in yapımcıları tekrar bir araya geliyor
atomicgamer.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2021 03:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Titan Quest'in yapımcıları tekrar bir araya geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×