Titan Quest'in yapımcıları tekrar bir araya geliyor

Remzi Tuntaş
Remzi Tuntaş 3.06.2010 - 12:31
Titan Quest'in yapımcıları tekrar bir araya geliyor

       Geçtiğimiz yılın şubat ayında mali sebepler yüzünden kapanan hit oyun "Titan Quest'in" yapımcısı Iron Lore'dan ayrılanlar, yeni bir çatı altında birleşti. Crate Entertainment isimli yeni firmanın kurucuları ise, Iron Lore'un baş tasarımcısı Arthur Bruno ve eski sanat yönetmeni Eric Campanella. İkili, yalnızca Crate'i kurmakla kalmadı, aynı zamanda Iron Lore kapanmadan önce üzerinde çalıştıkları oyunların haklarını da satın aldılar.

       Iron Lore firması kapanmadan önce Xbox 360 için geliştirdiği "Black Legion'a" mali destek bulamamıştı; fakat yapımcılar şimdi kararlı. Mass Effect'in yapımcılarından Demiruge ekibinin ofisinde çalışmalara başlayan Arthur Bruno, yaptığı açıklamada "Titan Quest" gibi bir iyi oyundan sonra hedeflerinin en az o kadar iyi bir oyun yapmak olduğunu, aynı zamanda daha büyük bir oyuncu kitlesine hitap etmek istediklerini söyledi. Bundan sonra Crate Entertainment'in ismini sıkça duyacağımızı söyleyebiliriz. Gelişmeler için takipte kalın.

KAYNAK
Titan Quest'in yapımcıları tekrar bir araya geliyor
atomicgamer.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Titan Quest'in yapımcıları tekrar bir araya geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×