Titanfall 2'nin yeni co-op modu geliyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 19.07.2017 - 11:39
Frontier Defense ile düşmanları durdurmaya hazırlanın
Respawn Entertainment'ın sevilen serisinin ikinci oyunu olan Titanfall 2'nin yeni co-op modunu içeren Operation Frontier Shield DLC'si, ücretsiz olarak geliyor. Frontier Defense isimli yeni mod, dört oyuncunun dalga dalga gelen ve sürekli artan zorluk seviyesindeki düşmanlara karşı hayatta kalmaya çalışmasıyla ilgili.

Titanfall 2'nin yeni co-op modu geliyor
Yok kedilen düşmanlardan kazanılan altınlar ile, dalgalar arasında yeni ekipmanlar alabilirsiniz. Batteries, Arc Traps ve Sentries bu ekipmanlardan bazıları. Frontier Defense oynarken aynı zamanda Aegis Rank'leri kazanabilirsiniz. Yeni Titan geliştirme sistemi olan Aegis Rank ile, pilotunuza ve titanınıza yeni güncellemeleri yapabilirsiniz.

Oyunun sahip olduğu Homestead, Forwardbase Kodai, War games, Rise ve Blackwater Canal isimli beş haritada oynanabilir olacak olan mod, yeni düşman modelleri ve "Insane" zorluk modunu da beraberinde getirecek.

Yukarıda adı geçen harita Rise, aslında yeni bir harita ama Titanfall'un ilk oyununda bulunduğu için, oyunu oynayanlar bilir. Yeni ücretsiz DLC olan Operation Frontier Shield, 25 Temmuz'da oyuncularla buluşacak. Yayınlanan oyun içi videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 7.12.2022 16:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.07.2017 20:16
betasına katılmıstım ve multısı super eglencelıydı o gazla tek kısılık demo modunu yukledım egıtım bolumunu sınırden bıtıremedım devamlı duvardan kos makınaların arasından atla beceremessen don basa bana gore degıl dedım sıldım
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 19.07.2017 17:27
Ulan hevesle satın aldık yükledik sadece 1 saat zaman ayıra bildik oyuna.Değeri bilinmiyor maalasef oyunun.Battlefield1,Pubg,Warhammer 40k,Rainbow six siege gibi oyunlardan zaman ayıramıyoruz bu oyuna.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.07.2017 15:40
Hala oynayamadım şu oyunu :(
MK Okuru
MK Okuru 19.07.2017 17:08
Hiç oynama herşeyi cod dan çalma ama en çok duvarlardan koşmak uyuz ediyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
Titanfall 2'nin yeni co-op modu geliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×