Tom Hardy'li Venom 2 filmini Andy Serkis yönetebilir

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.07.2019 - 15:40
Yönetmen adayları belli oldu

Gelen haberlere göre prodüksiyon hazırlıkları devam eden Venom 2 filminin yönetmeni çok yakında belli olacak. Merakla beklenen Venom filminin bu devam halkası için yönetmenlik koltuğuna Andy Serkis'in de oturabileceği iddia edildi.

Tom Hardy'li Venom 2 filmini Andy Serkis yönetebilir

The Hollywood Reporter'ın haberine göre Sony filmin yönetmenliği için birkaç aday belirlemiş durumda. Bu adaylar arasında Marvel Evreninde'de gördüğümüz, ayrıca Gollum ve Caesar rolleri dışında yer aldığı birçok film ve oyun projeysiyle adından söz ettiren Andy Serkis de yer alıyor. Ünlü oyuncu son olarak Netflix için Mogli: Orman Çocuğu filmini yönetmişti.

Andy Serkis dışında listede farklı adaylar da var. Son olarak Bumblebee filmini de yöneten Travis Knight ve Andy Serkis ile Rise of the Planet Apes filminde çalışan yönetmen Rupert Wyatt diğer adaylar arasında yer alıyor. Sony'nin çok yakında filmin yönetmenini açıklaması bekleniyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2021 13:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.07.2019 17:23
Tom hardy varsa sorun yok ben bile yönetirim fkckvkv
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tom Hardy'li Venom 2 filmini Andy Serkis yönetebilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×