Tomb Raider, Aralık'ta gelmiyor mu?

Murat Sağlam
Murat Sağlam 16.05.2011 - 15:37
Karl Stewart "tweet"ledi ve Lara'yı bekleyenleri üzdü
Karl Stewart, Tomb Raider ve Crystal Dynamics'in genel yönetmeni, dün kendi Twitter'ından ortaya çıkan oyunun 13 Aralık'ta piyasaya sürüleceği iddialarını yalanlayan bir mesaj yayımladı.

Tomb Raider, Aralık'ta gelmiyor mu?
Bu mesaj, GameStop tarafından ortaya çıkarılan ve birçok projenin piyasaya sürülüş tarihlerini gösteren liste haberinin üzerine yayımlanan bir mesaj. Tomb Raider forumlarında insanlar 13 Aralık'ta piyasaya sürüleceği iddia edilen oyun için çılgınlar gibi mesajlar yağdırmaya başlayınca, Karl Stewart karışıklığı önlemek amacıyla oyunun 13 Aralık'ta piyasada olmayacağını duyurdu.
Yorumlar 23
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tomb Raider, Aralık'ta gelmiyor mu?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×