Tomb Raider Reloaded mobil platformlar için duyuruldu

Tomb Raider Reloaded mobil platformlar için duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.11.2020 - 12:13
Yeni nesil konsollar için yeni bir oyun duyurusu beklerken Square Enix ters köşe yaptı ve Tomb Raider Reloaded duyurusunu gerçekleştirdi.

Square Enix yaptığı açıklama ile birlikte mobil platformlar için Tomb Raider Reloaded duyurusuna imza attı. Son olarak Shadow of the Tomb Raider oyununda karşımıza çıkan Lara Croft, bu sefer iOS ve Android platformlarında yeni bir maceraya yelken açacak.

Tomb Raider Reloaded için ilk video yayınlandı

Square Enix yaptığı duyuru ile birlikte Tomb Raider Reloaded için ilk tanıtım videosunu da yayınladı. Bu videoda herhangi bir oynanış dinamiğine yer verilmemiş. Yani oyunun ana dinamikleri hakkında fikir sahibi olmak çok zor. Buna rağmen atmosferin ve karakter tasarımlarının nasıl olacağı videoda biraz kendisini belli ediyor. Daha fantastik öğeler ile süslü olacağını düşündüğümüz Tomb Raider Reloaded aynı zamanda karakter tasarımı anlamında da daha şirin bir yapıya sahip diyebiliriz. Videoda kurtlar, dev örümcekler ve golem gibi yaratıkların yanı sıra seri ile özdeşleşen tuzaklara da yer verilmiş.

Oyunun yapımcılığını daha önce G.I. Joe: War on Cobra oyununa da imza atan Emerald City Games yapıyor. Oynaması tamamen ücretsiz olacağı açıklanan Tomb Raider Reloaded için kesin çıkış tarihi verilmese de oyunun 2021 yılı içerisinde çıkacağı belirtilmiş. Oyunun yayınlanan ilk videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 17:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 12:48
"Telefonda Tomb Raider oynamak" çok keyifli geldi düşüncesi..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 13:23
Square Enix çırpındıkça batmaya başladı
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 20:26
İnşl iyidir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×