TopSpin 2K25 İçin Centre Court Passes Duyuruldu

Basın Bülteni 19.04.2024 - 11:33
TopSpin 2K25 için yeni Centre Court Passes içerik programı duyuruldu, oyunculara aylar boyunca yeni zorluklar ve çeşitli ödüller sunacak

2K Games, yeni oyunları TopSpin 2K25 için dinamik bir içerik programı olan Centre Court Passes'ı tanıttı. Bu program, oyunculara aylar boyunca yeni zorluklar ve çeşitli ödüller sunacak. Ayrıca, Rally For Roland-Garros adlı tüketici çekilişi de duyuruldu, bu çekiliş oyunculara büyük ödüller kazanma fırsatı veriyor. Centre Court Pass sistemi, 8-10 haftalık canlı çevrimiçi sezonları kapsayacak ve ilk yıl için altı farklı etkinlik planlanıyor.

Sezonluk İçerik ve Ödüllerle Dolu Centre Court Passes

Her bir Centre Court Pass, dört Grand Slam turnuvası gibi gerçek hayattaki önemli tenis etkinlikleriyle senkronize edilmiş temalı yeni zorluklar sunacak. Oyuncular, bu hakları günlük ve haftalık mücadeleleri tamamlayarak kazandıkları Sezon Puanları" (SP) ile açabilecekler.

Sezonluk İçerik ve Ödüllerle Dolu Centre Court Passes

Her pass, toplamda 50 yeni ödül sunarken, bu ödüllerden 13'ü ücretsiz erişilebilir durumda olacak. Premium ödüller ise, her sezon için ayrıca satın alınabilecek, Premium Centre Court Pass ile erişilebilir olacak. Bu ödüller arasında, ekipmanlar, kıyafetler, maç öncesi animasyonlar, MyPLAYER'lar için unvanlar ve mesajlar, profesyonel oyuncular için alternatif kıyafetler, XP Takviyeleri ve daha fazlası bulunuyor.

Season 1 Centre Court Pass'ın piyasaya sürülmesi, oyunun piyasaya sürülmesiyle eş zamanlı olacak ve Roland-Garros temalı içerikler sunacak. All-Access Pass sahipleri, altı Premium Centre Court Pass ve dört özel kozmetik ürüne sahip olacaklar: Roland-Garros, Wimbledon, ABD Açık ve Avustralya Açık logolu tişörtler. Bu özel ürünler, oyunculara Grand Slam turnuvalarının atmosferini yaşatmayı amaçlıyor. Ayrıca, "TopSpin 2K25 All Access Pass" "TopSpin 2K25 Grand Slam Edition" içinde bulunacak ve ayrıca bireysel olarak da satın alınabilecek.

TopSpin 2K25'nin Deluxe Edition ve Grand Slam Edition sürümleri, Standart ve Cross-Gen Edition'lardan üç gün önce, 23 Nisan 2024'te piyasaya sürülecek. Standart ve Cross-Gen sürümleri ise 26 Nisan 2024'te raflardaki yerini alacak. Ön sipariş verenler, Serena Williams ve Roger Federer için Alternatif Kıyafetler, Wilson Nightfall Bundle ve Night-Time Majors içeren Under the Lights Pack'e sahip olacaklar. Bu paket, ayrıca Deluxe ve Grand Slam sürümlerine de dahil edilecek.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2024 22:14
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2024 10:55
Biz 2K den Futbol oyunu beklerken gelene bakın
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2024 05:12
Yeni bir Mafia oyunu bekleyenler daha fazladır. Ama bu üçlü satar, futbol, basketbol tenis. Eşli, çok oyunculu, keyifli vakit geçirebileceğin başlıca spor oyunları. Bireysel olarak tenis son sırada olabilir ama herkes için geçerli değil, tenisi futboldan daha çok sevenler olabilir. Tabii NFL de var.
Kalan Karakter: 300 Gönder
TopSpin 2K25 İçin Centre Court Passes Duyuruldu
İlginizi Çekebilir