TOR ağabeyini anıyor!

TOR ağabeyini anıyor!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 7.07.2013 - 23:48
KotOR çıkalı on yıl mı oldu gerçekten de?
Bundan tam on yıl önce, 15 Temmuz'da Xbox için piyasaya çıkan bir oyun var ki bugün hala hayranları tarafından apayrı bir yerde tutuluyor: Star Wars: Knights of the Old Republic. BioWare'in o dönem Mirosoft platformları (PC ve Xbox) için geliştirdiği KotOR (sonraları Mac'e de çıktı) bu ay onuncu yıl dönümünü kutluyor. Peki bu efsane oyun nerede anılıyor? Halefi The Old Republic'te tabii ki! BioWare Old Republic'in ağabeyini oyun içi bir takım hediyelerle kutluyor. 15-16 Temmuz arasında sadece 10 Cartel Coine alabileceğiniz Revan's Heir'in haricinde 15 Temmuz günü oyunun Facebook sayfasından da Cartel Coin dağıtılacak. Başka sürprizlerin de olabileceği belirtildi. Heyecanla bekliyoruz ama söylemeden de geçemeyeceğiz, yaşını hiç göstermiyorsun be eski dost KotOR!

TOR ağabeyini anıyor!
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 14:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×