Torchlight, konsollara geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.08.2010 - 11:36
PC'de başarılı oldu. Sıra konsollarda
Runic Games Ceo'su Max Schaefer, Torchlight'ın konsollara geleceğini duyurdu. Gamescom'da konuşan Schaefer, ilk Torchlight oyununun tatil döneminde PSN ve Xbox Live üzerinden kullanıcılara sunulması için çalıştıklarını belirtti.

Oyunun satış rakamından da bahseden Schaefer, Torchlight'ın 750 bin adet sattığını söyledi ve bu rakamın azlığında korsan oyunun da etkilerinin olduğuna dikkat çekti. Belki de bu sebeple şimdi konsollar deneniyor.

Firmanın bir diğer geliştirdiği oyunu olan Torchlight 2 ise, co-op oynanışa da destek verecek ve önümüzdeki yıl PC ve Mac platformları için raflarda olacak. Yine de yetkililer kesin konuşmuyor. Zira planlar doğrultusunda yeni oyunun da konsollara gelmesi söz konusu.

Torchlight, konsollara geliyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Torchlight, konsollara geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×