Tortuga: Pirates Of The New World geliyor

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Tortuga: Pirates Of The New World geliyor
Ascaron Entertainment firması denizlerde geçen yeni strateji oyunu olan Tortuga: Pirates Of The New World hakkında bilgiler verdi. Oyunda denizlerde hakimiyet kurmaya çalışan bir korsanı kontrol etmeye çalışıyor ve İngiltere, İspanya, Hollanda ve Fransa'ya ait olan denizlerde boy göstermeye çalışıyoruz. Oyunda birbirinden farklı 4 milletten birisini seçerek ve 4 farklı zaman periyodunda bulunacak toplam 16 birbirinden zorlu senaryoda başarı sağlamaya çalışıyoruz. Oyuna ilk başta çok ufak bir para ve ufak bir gemi ile birlikte başlıyoruz fakat görevlerde başarı sağladıkça ve diğer gemileri yağmaladıkça para kazanıyor ve bu parayla birlikte de daha büyük gemilere sahip olabiliyor, hatta birbirinden farklı 60 kasabayı da yönetimimize alabiliyoruz. Deniz sabaşlarının real time 3d bir motor kullanacağı oyunda birbirinden farklı 14 tane de gemi kullanabileceğiz. Tutorial kısmı ile birlikte oyunculara oyunu da öğreten oyunun çıkış tarihi şimdilik belli değil.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2022 09:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tortuga: Pirates Of The New World geliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×