Transformers geri dönüyor

Burçin Aygün
Burçin Aygün 10.12.2010 - 12:27
Ayın karanlık yüzü
Çizgi filmleri ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Transformers, geçtiğimiz senelerde beyazperdeye iki kez uğramıştı. Şimdi ise sıra üçüncü ziyarette. Transformers: Dark of the Moon adı ile vizyona girecek olan üçüncü filmde Optimus Prime önderliğindeki Transformers, kötücül Deceptions'a karşı savaşacak. Shia LaBeouf'un yine baş rolde olduğu film, gelecek yaz vizyona girecek.

Filmin fragmanını aşağıdan izlemeniz mümkün.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 06:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Transformers geri dönüyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×