Transformers: The Game

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
Hazırlayan: Alican Candan "13NiGhT_M@Re"

"Optimus Prime Generation 1" versiyonunda oynamak için - Ana menüde yeni oyun bölümünde Yukarı(2), aşağı(2), sağa(3) basın. Kod girşini onaylamanız için bir ekran belirecek. İlk olarak "Bonus Features" seçeneğini sonra da "Generation 1" seçeneğini işaretleyin.

Starscream Generation 1 versiyonunda oynamak için - Ana menüde yeni oyun bölümünde sağa, aşağı, sola(2), aşağı, yukarı(2) basınız. Kod girşini onaylamanız için bir ekran belirecek. İlk olarak "Bonus Features" seçeneğini sonra da "Generation 1" seçeneğini işaretleyin.

Jazz Generation 1 versiyonunda oynamak için - Ana menüde yeni oyun bölümünde Sola, yukarı(2), aşağı, sola, yukarı, sağa basın. Kod girşini onaylamanız için bir ekran belirecek. İlk olarak "Bonus Features" seçeneğini sonra da "Generation 1" seçeneğini işaretleyin.

Bonus Cybertron görevleri - Ana menüde Sağa, yukarı(2), aşağı, sağa, sola(2) basınız ve tekrar görevlerini başlatınız . Kod girişini onaylamanız için ekran belirecekdir.
Transformers: The Game

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×