Tüm Amerikan NES oyunları 900 bin liraya satılıyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 4.03.2022 - 14:31
Bugüne kadar çıkmış tüm Amerikan NES oyunları eBay üzerinden 900 bin liralık fiyat ile satışa çıktı. Koleksiyonda 762 oyun var.

Efsane oyun konsollarından Nintendo Entertainment System ya da bildiğimiz kısa adı ile NES, zamanının çığır açan ürünlerinden biri idi. 1983 yılında çıkan ve 62 milyon adet satan konsolun 762 oyunu bu satışta. Listede, tüm Amerikan NES oyunları bulunuyor ve 900 bin liraya yakın (kargolama dahil) bir fiyat ile satılıyor.

Tüm Amerikan NES oyunları 900bin liraya satılıyor

Satıcının açıklamasına göre koleksiyonda bulunan tüm ürünler orijinal ve sorunsuz olarak çalışmakta. Ve bugüne kadar duyurulan her oyundan bir adet bulunmakta. Ancak şöyle bir açıklama da var: kimi oyunların birkaç farklı versiyonu olduğu için, koleksiyonda bunlardan sadece bir tanesi bulunuyor.

Satıştaki ürünler içinde Hot Slots , Peek A Boo Poker and Bubble Bath Babes gibi nadir ürünler de bulunuyor ve bunların ortalama fiyatı 1500 dolar civarında olduğu da verilen bilgiler içinde.

Tüm Amerikan NES oyunları 900 bin liraya satılıyor

Ayrıca bu ürünleri Amerika dışında bir ülkeden satın alınmak istenirse yüklüce bir ithalat vergisi de ödenmesi gerektiğini unutmamak lazım.

Elbette koleksiyon yapmak güzel bir şey. Ancak çok da ucuz olmayacağını bilmek gerekiyor.

eBay sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bizim de bir retro konsol koleksiyonumuz bulunuyor. İçinde tüm Amerikan NES oyunları olmasa da hatırı sayılır bir koleksiyon olduğuna inanıyoruz. Aşağıda elimizdeki ürünlerden kimilerinin olduğu videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 03:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2022 20:25
Ps5 bile alamiyoruz ne 900 bini :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tüm Amerikan NES oyunları 900 bin liraya satılıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×