Tüm zamanların en abartılan 10 oyunu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 31.08.2010 - 11:32
Bu oyunlar abartı olabilir mi?
Her oyuncu güzel oyunlar oynamak ister. Yapımcılar da aynı şekilde kaliteli ürünler hazırlamak ister. Hazırlanan oyunların geniş kitlelere ulaşması için tanıtım kampanyaları da şarttır. Bazen bu tanıtımların yanılgılara dönüştüğü olabiliyor, ancak çok kaliteli yapımların, milyonlarca oyunculara ulaşmasını sağladığı da gerçek.

Tüm zamanların en abartılan 10 oyunu
Kombo.com sitesi, tüm zamanların en abartılan 10 oyunundan oluşan bir liste hazırlamış. Listede dikkat çekici isimler var. Özellikle de Final Fantasy VII ve Golden Eye 007 gibi. Bakalım siz ne düşünüyorsunuz?

10. Gears of War 2
09. Mortal Kombat
08. Wii Fit
07. Wii Sports
06. Tomb Raider 2
05. Super Mario 64
04. Grand Theft Auto 4
03. Final Fantasy VII
02. Goldeneye 007
01. The Legend of Zelda: Ocarina of Time

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tüm zamanların en abartılan 10 oyunu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×