Türk Telekom Sobee’lendi!

Emre Gökberk
Emre Gökberk 3.06.2010 - 12:31
Türk Telekom Sobee’lendi!
Türk Telekom, oyun yazılım şirketi Sobee'yi bünyesine kattı. Türk Telekom'dan yapılan açıklamada, Genel Müdür Dr. Paul Doany, Türk Telekom olarak bilgi ve iletişim teknolojilerine yaptıkları ciddi yatırımların tüm hızıyla devam ettiğini kaydetti.

Bu yönde 2007 Haziran ayında Innova ve Argela'yı, 2007 Aralık ayında da Sebit'i gruba katarak çok sayıda yeni projeye imza attıklarını belirten Doany, Sobee'nin Türk Telekom ailesine katılmasının bilgi ve iletişim teknolojileri yatırımlarını tamamlayıcı nitelikte çok önemli bir adım olduğunu, bu yatırımla dünyada her yıl hızla gelişen oyun sektörünün Türkiye pazarında da hızlı bir ivme ile büyümesine destek vermeyi hedeflediklerini bildirdi.

Sobee'nin kurucusu ve Genel Müdürü Mevlüt Dinç ise Sobee'nin dış pazarlara açılmasında söz konusu işbirliğinin önemli bir rol oynamasını beklediklerini kaydetti.

AA
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2022 11:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Türk Telekom Sobee’lendi!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×