Türk yapımı korku oyunu Roots of Insanity bugün çıktı

Hürcan Köse
Hürcan Köse 5.04.2017 - 12:57
Hastaneden kaçabilecek miyiz?
Türk oyuncularının beğenisini kazanan ve bir süredir merakla beklenmekte olan bağımsız korku oyunu Roots of Insanity sonunda Steam Dükkan'daki yerini aldı. Unreal Engine ile geliştirilenve Türkçe seslendirmelere de sahip olan oyun karanlık atmosferi ve hızlı oyun yapısı ile dikkat çeken bir yapım.

14.99 TL fiyat etiketi ile oyunculara sunulan Roots of Insanity, tam Türkçe seslendirme ve altyazı desteğine sahip. Hastanede sıradan bir nöbet gününde içinde bulunduğu esrarengiz durumu çözmeye çalışan Dr. Riley McClein'ı oynayıp hayatta kalmaya çalışacağız.

Dünya çapında da bir hayli heyecan yaratan oyunun şimdilik ortaya çıkan yorumları performans açısından biraz sıkıntılı olduğunu vurguluyor. Önümüzdeki günlerde Crania Games'in aldığı geri dönüşler doğrultusunda oyunda bulunan sıkıntıları gidereceğine eminiz.

Roots of Insanity'nin fragmanını aşağıdan izleyebilir ve oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2021 18:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.04.2017 13:58
Herşey Türkçe de isimler neden değil? Utanmışlar mı türk ismi kullanmaktan?
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2017 08:16
Sen git torrentten indir oyna sil yabancı adam aldığında adamın cebine giren para önemli fazla konuşma git biraz youtube'da araştır bu sorduğun soruyu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.04.2017 17:59
Outlast çakması bir oyun. Hatta oyundaki dolapların modeli bile Outlast'dakilerle aynı. Gece görüşlü kameranın oyundaki varlığını bile saymıyorum. Herhalde yapımcı arkadaş Outlast'dan feci şekilde etkilenmiş ve hevesini almak için ''bende yapabilirim'' mode on olmuş. Ama özentilikten ileri gidememiş
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2017 08:14
Kafaya bakın evet daha önce oyun yapmış arkadaş kendisi kodlamaları felan çok iyi bildiği için konuşmuş ulan s.f ne olucaktı Outlast 3 mü ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.04.2017 12:52
oyunu oynarmıyım bilemem ama türkiyede oyunculuğun gelişmesi amacı ile steam üzerinden oyunu satın aldım çok para değil haydi arkadaşlar destek olun
MK Okuru
MK Okuru 6.04.2017 15:42
buna benzer bir sürü çöp türk yapımı var hepsine para vermeye kalkarsak bir adım ilerlemez.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.04.2017 09:47
Oyun çöp :/ yarım saat zorladım kendimi sonra iade ettim. 4 liradan fazlasını hak etmiyor. Tamam Türkleri desteklemek gerekli ancak iyi bir şey yapılmadığı sürece kayırmanın manası yok. Birde korku hastanesi diye bir saçmalık vardı. Saçma sapan fikirlerle saçma oyunlar çıkarmayı bırakmalılar bence.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.04.2017 03:09
Çünkü oyun uluslararası o yüzden kalkıp türkçe isim kullanmak anlamsız olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
Türk yapımı korku oyunu Roots of Insanity bugün çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×