Türkiye'nin en büyük GT5 koleksiyonu...

Mehmet Ali Gerim
Mehmet Ali Gerim 1.12.2010 - 08:54
Gran Turismo koleksiyonu dedikleri bu olsa gerek

Bundan yaklaşık iki-üç hafta önce bir İspanyol'un sahip olduğu Gran Turismo koleksiyonu tüm dünyaya, dünyanın en büyük koleksiyonu olarak lanse edildi. Ama Doğuş Turkay'a ait koleksiyondan sanırım kimsenin haberi yok...

Türkiye'nin en büyük GT5 koleksiyonu...

Doğuş henüz 30 yaşında ve Ankara'da yaşıyor, mesleği hepimize aşina bir meslek, Bilgisayar Mühendisliği... İşinden vakit bulduğu zamanlarda uzun zamandır tutku ile bağlandığı Gran Turismo'ya ait ne varsa açık arttırma sitelerinden, shop'lardan, ne bulmuşsa almış. Koleksiyon sadece oyunlardan oluşmuyor, oyun diskleri yanında kartlar, özel eşyalar, GT için yapılmış özel donanımlara kadar ne varsa toplamış Doğuş...

Takdir edilesi ve eşine az rastlanabilir bu tutkusundan dolayı kendisine imrenmemek elde değil, acaba bu parçaları elden çıkartsa kaç araba alırdı hiç merak ettiniz mi?

Gran Turismo ile alakalı herşeyi toplayan Doğuş'un en büyük ikinci hobisi ise masatenisi ama artık yavaş yavaş dart oynamaya merak salmış gibi... Ne dersiniz, yakında tüm dart tahtalarını ve oklarını toplamayı kafasına koyarsa sonuç ne olur?

Türkiye'nin en büyük GT5 koleksiyonu...

Türkiye'nin en büyük GT5 koleksiyonu...

Doğuş Turkay'ın koleksiyonuna ait resimleri buraya koysak herhalde yerimiz yetmezdi, kendisine ait koleksiyonun resimlerini aşağıdaki bağlantıdan takip edebilirsiniz. Her yeni parçada bu listeyi düzenli olarak güncellemekte...

https://www.flickr.com/photos/32770500@N02/4409395085/in/set-72157618404210437/#/

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Türkiye'nin en büyük GT5 koleksiyonu...

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×