Turtle Beach'den yeni ses kartları

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Turtle Beach'den yeni ses kartları
Turtle Beach firması, yaptığı açıklama ile yeni multi kanallı ses kartlarını duyurdu: Catalina ve Riviera. İki kart da, kısa bir süre sonra piyasalardaki yerlerini alacaklar. Kartlar çok kanallı olmanın yanında, optik dijital bağlantılar da içeriyorlar, müzik dinlemek için gereken yazılımlar da kartlarla birlikte geliyor. Catalina'nın 8 tane analog çıkışı olacak ve 7.1'e kadar olan ses sistemlerini destekleyebilecek. Kart ayrıca 24-bit'lik ses transferleri için optik dijital giriş ve çıkışları bünyesinde barındıracak. Catalina'nın fiyatı yaklaşık 79$ olacak. Riviera ise 5.1'e kadar olan ses sistemlerini destekleyecek. Riviera'nın analog bir joystick'i de olacak. Fiyatı 40$ civarında olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 21:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Turtle Beach'den yeni ses kartları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×