Twisted Metal'de kan kaybı

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 8.02.2012 - 11:19
David Jaffe, Eat Sleep Play'den ayrılıyor.
God of War ve Twisted Metal yaratıcısı David Jaffe, Twisted Metal'in yapımcı stüdyosu Eat Sleep Play'den ayrılıyor. Oyuncuları endişelendiren bu durum karşısında Jaffe, Twitter üzerinden çeşitli açıklamalarda bulundu.

Jaffe, Angry Birds ve Farmville benzeri oyunlar yapma planı olmadığını, San Diego'da yeni bir oyun stüdyosu açacağını belirtiyor. 300 mil öteden takımla yüzyüze çalışamadığını belirten Jaffe, yeni nesil konsollar için düşünceleri olduğunu da söylüyor.

Bakalım Jaffe'nin yeni projesi ne olacak.

Twisted Metal'de kan kaybı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 14:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Twisted Metal'de kan kaybı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×