Ubisoft CEO'sundan yeni Splinter Cell hakkında açıklama geldi

Ubisoft CEO'sundan yeni Splinter Cell hakkında açıklama geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.04.2019 - 11:08
Sam Fisher ne zaman geri dönecek?

Yeni Splinter Cell oyunu ile ilgili dönem dönem bazı dedikodular ortaya çıksa da Ubisoft'tan henüz resmi bir duyuru gelmiş değil. Doğal olarak serinin hayranları firmanın ağzındaki baklayı çıkarmasını bekliyor. Peki ama yeni Splinter Cell hakkında Ubisoft ne düşünüyor?

Yves Guillemot yeni Splinter Cell hakkında bazı açıklamalar yaptı

Ubisoft'un CEO'su olan Yves Guillemot geliştirme aşamasında olduğuna kesin gözüyle bakılan yeni Splinter Cell oyunu ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu. IGN ile bir söyleşi yapan Yves Guillemot, Splinter Cell'in yapım aşamasıyla ilgili önemli sözler sarf etmiş. Guillemot, oyun ile ilgili şu açıklamalarda bulunmuş;

"Bir oyun geliştirdiğinizde, daha önce yaptığınız şeylerden yeterince farklı birşey yaptığınızdan emin olmanız gerekiyor. Son Spilinter Cell oyununu yaptığımızda serinin hayranlarını 'Onu değiştirmeyin, bunu yapmayın, şunu yapmayın' şeklinde bir baskıya (oyuncuları sınırlandırdık demek istiyor) maruz bıraktık. Bu yüzden bazı takımların oyunu geliştirmek için daha endişeli olduklarını söyleyebilirim. Şimdi ise markaya bakan ve onunla ilgilenen bazı kişiler var. Bir noktada bazı şeyleri görmeye başlayacaksınız ama şu aşamada bundan daha fazlasını söyleyemem." 

Yapılan açıklamaya baktığımızda firmanın başta da belirttiğim gibi yeni Splinter Cell üzerinde çalıştığını söyleyebiliriz. Oyunun ortaya çıkması için ise bir süre daha beklememiz gerekiyor. 

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2020 22:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.04.2019 15:45
"Daha önce yaptığınız şeylerden yeterince farklı bir şey yaptığınzdan emin olmanız gerekiyor." demiş Far Cry 3'den beri aynı Far Cry oyunlarını piyasaya süren şirketin sahibi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
ouz1905
ouz1905 9.04.2019 22:22
beklediğim oyunlardan tahminim 2021 gibi çıkar. oyunlarına Türkçe altyazı eklemeyen ubisoft umarım beklediğim bu oyuna Türkçe altyazı ekler. Sam fisher seni bekliyoruz. tıpkı sir Gray galahad ı beklediğim gibi.
MK Okuru
MK Okuru 10.04.2019 11:06
1 iymiydiki mgs5 varken bu oynanırmı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.04.2019 21:15
2021 de en geç çıkar
Kalan Karakter : 300 Gönder
warehouseman
warehouseman 9.04.2019 13:06
Chaos Teory tadında bi oyun yapsınlar,satışlar patlar.
Ne oyundu beeeee...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×