Ubisoft Wii U'yu terk etmiyor!

Ubisoft Wii U'yu terk etmiyor!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 18.05.2013 - 16:15
Sadakatin fazlası olur mu?
Dün sizlere dünyanın en büyük oyun şirketlerinden Electronic Arts'ın Wii U'yu neredeyse tamamen terk ettiğini açıklamıştık. EA'in Nintendo konsoluna geliştirilmekte olan bir oyununun olmadığını açıklamasının üstüne bir çalışanı da Twitter'da Nintendo'yu yerin dibine batırmıştı. Bu karmaşanın ortasında bir diğer büyük dağıtımcı Ubisoft resmi bir açıklamayla Wii U'ya olan inancının sağlam olduğunun altını çizdi. "Her yeni konsolda olduğu gibi kullanıcı tabanı oluşturmak zaman alacaktır" diyen Ubisoft basın sözcüsü firmanın Rayman Legends, Watch Dogs, Assassin's Creed IV: Black Flag ve Splinter Cell: Blacklist gibi yüksek kalibrede oyunlarının Wii U'ya çıkacağını ve Ubisoft'un Wii U'ya desteğini kesmeyeceğini belirtti. Sizi bilmiyoruz ama biz Nintendo olsaydık Ubisoft'a bir onur madalyası falan verirdik herhalde. Kötü gün dostu Ubisoft!

Ubisoft Wii U'yu terk etmiyor!

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2020 13:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×