Ubisoft'tan Tom Clancy'ye özel mesaj

Ubisoft'tan Tom Clancy'ye özel mesaj

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 2.10.2013 - 21:59
Firma minnettar ve üzgün
Üstat yazar Tom Clancy'nin bugün vefat etmesi hem edebiyat hayranlarını, hem de oyunseverleri derinden üzdü. Ama herhalde oyun camiasında hiçbirimiz Tom Clancy'ye Ubisoft kadar borçlu değilizdir. Ghost Recon, Rainbow Six, HAWX, EndWar, Splinter Cell ve önümüzdeki aylarda çıkacak The Division gibi oyunlar sayesinde Ubisoft kendine bir isim yaptı ve oyun dünyasında bir yer edindi. Bugün yayınladıkları bir mesajla Clancy'yi anan Ubisoft şu beyanı kullandı:

Ubisoft'tan Tom Clancy'ye özel mesaj
"Tom Clancy'nin vefatını öğrenmekten dolayı çok üzüntülüyüz ve ailesine başsağlığı diliyoruz. Tom Clancy inanılmaz bir yazardı ve tüm dünyada takipçilerini içine alan, detaylı kurgular yaratma konusunda yeteneği vardı. Ubisoft'taki ekipler, özellikle Red Storm, onunla çalışabildiği ve ondan bir şeyler öğrenebildiği için çok minnettar. Onun ismini taşıyan fikri mülkerle onun mirasını devam ettirme fırsatına sahip olmaktan da onur duyuyoruz".
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 14:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×