UFO'lar ışınlanıyor mu?

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 12.09.2017 - 10:43
Atmosferde gözüken Portal benzeri oluşumlar komplocuları heyecanlandırdı

Bir YouTube videosu yüzünden komplocular International Space Station (ISS)'in üç adet uzaylı portalı yakaladığını söylemeye başladı. Ya portal ya da bulut ama, doğal olarak komplocular buna inanmak istemiyor. Bu videonun kanıt olduğunu öne sunan komplocular, NASA'nın uzaylılar ile işbirliği içinde olduğunu ve insanlığı bilerek karanlıkta bıraktıklarını söylüyorlar.

Uzaylı meraklılarından oluşan Third Phase of the Moon, YouTube'da paylaştıkları bir NASA videosunda bu üç portalın göründüğü anda "Bunların anormal bulutlar olduğu zannetmiyorum. Yarım kürede başka yok" konuşmasını fark ediyor ve yayınlıyor. "Yakından bakarsanız bulut olduğundan emin olamıyorsunuz. Aldıkları halka formu bizi ürkütüyor. Dünya'nın atmosferinde üç garip anormallik görüyoruz. Bunlar dünya dışı olabilir mi?" gibi cümleleri duymak mümkün.

UFO'lar gerçek mi?


Bazıları ise daha da şüpheci. Bu tarz olayların son zamanlarda daha çok ortaya çıkmaya başladığını belirtenler, NASA'nın yaptığı "Lenslerde bulunan bir bozukluk" açıklamasına da inanmıyorlar. UFO incelemeden Nigel Watson ise, ISS'den gelen "UFO resimlerinin aslında uzay çöplerinin garip açılarda fotoğraflanması" olduğunu söylüyor.

 NASA'nın ISS'den yayınladığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2022 21:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.09.2017 05:59
"Gerçek mi" yi geçtik, "ışınlanıyor mu" ya mı geldik. Güldürmeyin, attırmayın bana şu kahkahaları. Bunlar reklam kokan hakaretler, bak ufolursunuz sonra.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.09.2017 03:04
merlin neyin peşindesin? Git burdan
Kalan Karakter : 300 Gönder
EmreKLC
EmreKLC 12.09.2017 14:14
portalları boşverinde güney kore olmasın ? :D :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.09.2017 13:16
Eh be kardeşim bu sitenin iyice b.ku çıktı. Salak salak haberler. Posta gazetesi mi okuyoruz oyun sitesi mi belli değil?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.09.2017 13:08
Gelsinler artık sıkıldım yav. Bi dünya savaşı falan çıksın az kapışak elin aileniyle.
Kalan Karakter : 300 Gönder
UFO'lar ışınlanıyor mu?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×