Uncharted 2 için single player demo yok!

Orçun Çavuşoğlu
Orçun Çavuşoğlu 3.06.2010 - 12:31
Uncharted 2 için single player demo yok!

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

         Naughty Dog'un açıklamasına göre, Playstation 3 kullanıcıları tarafından büyük bir merakla beklenilen aksiyon oyunu "Uncharted 2: Among Thieves" için oynanılabilir tek-oyunculu demo yayımlanmayacak.

         Geliştirici ekip, 15 dakikalık kısa bir gösterim oynanışı için yoğun bir çalışmanın yanında, çeşitli lojistik sorunların da bu kararı almalarına neden olduğunu belirtti. Sonuç olarak, ekip, tek-oyunculu demo yerine çok-oyunculu demo üzerinde yoğunlaşacak.

         1up'a konuşan sanat yönetmeni Amy Hennig, "Sağlam bir tekli-oyuncu demosu daima düşünülüyor." yorumunda bulundu ve ekledi: "Size fayda sağlayacağını veya uzun vadeli olup olmayacağını her zaman tartışabilirsiniz; çünkü fazlası, hikayede nerede olduğunuzu anlamanıza ve sonra tek-kişilik demoda neler olduğunu takdir etmenize bağlıdır."

         Naughty Dog'dan Evan Wells de katılımda bulunarak: "12-15 saatlik deneyimden ve bir şekilde onu 15 dakikaya düşürmenizden bahsetmiyorum. Demek istediğim, birkaç saatin üstünde alıştırmasını yapacağınız, yüzlerce hareket içeren önemli bir şeyimiz var ve şayet birini ateşin içine atarsınız..." dedi.

KAYNAK
Uncharted 2 için single player demo yok!
psu.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.06.2022 07:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Uncharted 2 için single player demo yok!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×