Uncharted: Lost legacy'nin yapımı tamamlandı

Uncharted: Lost legacy'nin yapımı tamamlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.07.2017 - 15:23
Önümüzdeki ay çıkacak olan oyunun ertelenme ihtimali de ortadan kalkmış oldu
Geçtiğimiz yıl çıkan ve Nathan Drake'in hikayesini sonlandıran Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu oyunundan sonra Sony ve Naughty Dog markayı bırakmamış ve sürpriz bir şekilde Uncharted: Kayıp Miras'ın duyurusunu gerçekleştirmişti. VGA 2016 töreninde resmi duyurusu yapılan oyunun yapım aşamasında ise artık sona gelindi.

Oyunun yapım ekibi olan Naughty Dog, resmi twitter adresi üzerinden bir açıklama yaparak oyunun "Gold" statüsüne ulaştığını, yani yapımının tamamlandığını duyurdu. "Oynayacağınız günü sabırsızlıkla bekliyoruz" mesajını da yayınlayan firma, oyunun tamamlanmasından ötürü duydukları sevinci de dile getirmiş.

Diğer taraftan Uncharted 4 ve Lost legacy için ilerleyen dönemlerde hikaye içeriğinin düşünülmediği de belirtilmiş. Buna rağmen firma her zaman olduğu gibi serinin sona erdiğini açıklamaktan kaçınıyor. "Uncharted dünyası oldukça büyük. Keşfedilecek birçok karakter olduğu gibi hikayenin yönlenebileceği birçok konu bulunuyor. Yani serinin sonrasında da hayatta kalabileceğini düşünüyorum" sözlerine yer veren Naughty Dog'tan Shaun Escayg, ilerleyen dönemlerde Uncharted dünyasına tekrar dönülebileceğinin de sinyalini vermiş.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 13:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2017 17:38
Uncharted: Bir xbox'ın sonu çok canlar yakacak. Atmosfet, grafikler süper ve Türkçe!

Geçen ay PS4 xbox'ın evi Amerika'da %250 fark atmış. Uncharted çıkınca ölümlerden ölüm beğenin...
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2017 20:55
@curse adlı arkadaşa sesleniyorum bir bak bakalım Uncharted 4 çıktığında Xbox satışları ile Ps4 satışları arasındaki farka uncharted 3 çıktığında xbox aatışlarıyla ps satışlarına ne kadar etkilediğine aynı şekilde 1 ve 2. Oyun için de geçerli ps ci değilim ama objektif bakıyorum ve sonuç bu
curse
curse 22.07.2017 12:29
abartma istersen.ana oyun bitirmedi de eklentisi mi bitirecek.
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2017 12:15
kendinizi bir yere koymayın ps ci ps4 cü xboxcu,sağcı solcu,gs li fb li,erkekli kadınlı bilmem neli bilmem neli,böyle aptal aptal triplere girip nefret beslemeyin sonunda hiçbiryere varamayıp tam tersine kendinize ve çevrenize zarar vereceksiniz...
Kalan Karakter : 300 Gönder
durates
durates 21.07.2017 18:13
daha ben uncharted ı bitiremedim :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×