Up Up Ubi duyuruldu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 31.07.2011 - 00:36
Uçtu uçtu Ubisoft uçtu
Fransız menşeili oyun firması Ubisoft'tan yeni bir oyun daha geliyor. Up Up Ubi, iPhone, iPad ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için geliştirilen 2 boyutlu bir platform oyunu. Oyunun hikayes ise, bir yaratığı temel alıyor. Bir uzaylı, gemisiyle birlikte dünyamızda kaza geçiriyor ve gemisinin parçaları etrafa yayılıyor. Biz de o uzaylı yaratığı kontrol ederek tüm parçaları toplamaya çalışıyoruz. Böylelikle gemiyi tamir edebilir ve eve dönebiliriz.

Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı. İlk görüntülere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Up Up Ubi duyuruldu
Up Up Ubi duyuruldu
Up Up Ubi duyuruldu
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Up Up Ubi duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×