Uplay hesabınıza DİKKAT edin!

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 13.12.2012 - 10:10
Dün gece garip şeyler yaşandı
Dün gece Ubisoft'un oyun portalı uPlay'de şok bir gelişme yaşandı. Özellikle firmanın yeni iki oynun AC3 ve Far Cry 3'ü oynamak için uPlay hesaplarına giren kullanıcılar kısa bir süre sonra sistemden "your account was accesed from another location" yani hesabınıza başka bir lokasyondan giriş yapılmıştır mesajı ile karşılaşıp hesaplarından atıldılar. Başta bir hata olduğunu düşünen kullanıcılar durumu forumda paylaştığında ise büyük bir çoğunluğun aynı sorun ile karşı karşıya kaldığını gördü.

Uplay hesabınıza DİKKAT edin!
Elbette herkesin aklına ilk önce uPlay'in hacklendiği olasılığı gelse de kısa zaman içinde hesaplarına yeniden erişebilen kullanıcılar biraz olsun rahatladı ancak forumlardaki mesajlara baktığımızda herkeste hala bir endişe olduğu gerçek. İşin ilginç yanı ise geniş çapta yaşanan bu sorun ile ilgili ne comminity manager'dan ne de Ubisoft'un kendisinden hala resmi bir açıklama gelmemesi.

Kısacası şu an için bir hack olayı olup olmadığı kesin değil ancak siz yine de ne olur ne olmaz uPlay şifrenizi değiştirin.
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2022 00:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2017 21:59
oyunu ilk başta yükledim hatta oynadım bile ama şimdi %46 dan tekrar yüklücem diye gösteriyo oyunun yarısı silinmiş şunu düzeltin zamanımı çalıyorsunuz
Kalan Karakter : 300 Gönder
Uplay hesabınıza DİKKAT edin!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×