Uzayda yeni bir korku

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Uzayda yeni bir korku
Frozenbyte firması aksiyon dolu bir oyun üzerinde çalışıyor. Uzak gelecekte yabancı bir gezegende terk edilmiş bir insan üssünde yaratıklara karşı savaşacağız. Third Person kamera açısından oynayacağımız oyunda 10 farklı silah çeşidi bulunacak. Elektric Gun, Laser Rifle, Rail Gun, Grenade Launcher ve Alev silahı şimdilik açıklananlar arasında yer alıyor. Bu silahları Upgrade edebileceğiz, bir Lazer tüfeği bir Sniper'a dönüşebilecek. Alternatif atış mod'ları olacak. Karakterimizi geliştirebileceğiz, herhangi bir alanda onun ustalaşmasını sağlayacağız. Yapımcılar oyunda korku öğelerinin ön planda tutulacağını ve her an tetikte olacağımızı belirtiyorlar. Shadowgrounds için özel parçalarda besteleniyor. Bir terslik olmazsa oyun bu sene sonunda raflardaki yerini alacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2022 06:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Uzayda yeni bir korku

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×