Valve, Defense of the Ancients'ı (DotA) kaptı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 13.08.2010 - 11:00
Ünlü Warcraft III haritası, yeni bir oyun olarak yolda
Kısa süre önce haberini yapmıştık; Valve'ın yeni bir DotA oyunu üzerine çalışıyor olabileceğinden söz etmiştik. Zira Duke Nukem'ı seslendiren John St. John da DotA için yapılan seslendirme işlemlerinin tamamlandığını ve her şeyin güzel geçtiğini dile getirmişti. Öte yandan Valve'ın DotA yapımcısını işe aldığı da biliniyor. Şimdi de firmanın, Defense of the Ancients'ın isim haklarını satın aldığı belli oldu. Sanırız yeni bir oyun yolda.

Valve, Defense of the Ancients'ı (DotA) kaptı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Valve, Defense of the Ancients'ı (DotA) kaptı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×