Valve size oyun öneriyor

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 22.11.2010 - 13:16
Steam'in sözü dinlenir mi?

Steam, dünyanın en büyük dijital oyun satış platformlarından biri. Hergün daha  çok kullanıcıya kavuşan Steam, sürekli güncellenerek ve yepyeni özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Steam'in son hizmeti bize oyun önermek. Steam bizim aldığımız ve oynadığımız oyunları inceleyerek benzer türde yeni çıkan oyunları, oynadığımız oyunların yeni çıkan indirilebilir içeriklerini (DLC) bize ve istersek listemizdeki arkadaşlarımıza öneriyor. Bakalım bu hizmet kullanıcılar tarafından beğenilecek mi?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Valve size oyun öneriyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×