VCT 3.Aşama 2.Hafta mücadeleleri başlıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 27.07.2021 - 12:26
VCT Challengers 2. Hafta Ana Etkinlik’e yükselen takımlar, son bileti cebine koyan taraf olmak için 27 - 31 Temmuz tarihlerinde mücadele edecek.

Yeni transferler, stratejiler ve koçlarla birlikte birbirinden iyi takımlar, VCT 3. Aşama 2. Hafta Ana Etkinlik’te EMEA Challengers Playoff’larına giden son bilet için karşılaşacak. VCT 3. Aşama 1. Hafta’da SMB ve OXG EMEA Challengers Playoff’ları biletlerini kazanmıştı. Şimdi ise EMEA Challengers Playoff’larına katılmaya hak kazanan 3. takım, oynanacak maçlar sonucunda belli olacak ve EMEA’da Türkiye’yi temsil edecek.

VCT Challengers 3. Aşama 2. Hafta’da Yer Alan Takımlar

3. Aşama’nın ilk haftasında şampiyon SMB’ye karşı kaybederek turnuvaya veda eden Futbolist, yeni İtalyan koçları ve değişmeyen takım kadrosuyla 3. Aşama 2. Hafta’da da yerini almayı başardı. Turnuvanın favori takımlarından BBL Russ’ın takımdan ayrılmasından sonra Muj, fred ve logicman’i kadrosuna ekledi. Takım, 6 oyunculu kadrosuyla mücadele edecek. 3. Aşama’ya hızlı bir başlangıç yapıp adından söz ettiren takımlardan olan Fire Flux, potansiyelini 2. Hafta Ana Etkinlik’te de göstermeye devam edecek. 3. Aşama’ya yenilgiyle başlayan OtherSide, P0wa7’nın üstün Omen performansı ve kritik anlarda gösterdikleri güzel oyunlarla ismini en iyi takımların arasına yazdırmak istiyor.

VCT 3.Aşama 2.Hafta mücadeleleri başlıyor

Türkiye’nin en köklü spor takımlarından biri olan Beşiktaş Esports, yeni transferi “tecoNe” ile 2. haftada yabana atılmaması gereken takımlardan biri olduğunu kanıtladı. Kapalı Elemeler’de Zero Zone’u 2-1 mağlup eden Digital Athletics ise Ana Etkinlik’te mücadele etme şansı kazanan takımlardan biri oldu. İddialı ekip, önceki VCT aşamalarında Jett oyunlarıyla adından söz ettiren “kuzuur” ve FPS dünyasının yakından tanıdığı “mini” ile mücadeleye devam ediyor. Kadrolarını yenileyerek CSE’den hatırladığımız sian ve mykoz ile oyunlarına taktiksel derinlik katmayı hedefleyen RARE, Ana Etkinlik’e Kapalı Elemeler’den katılan ilk takım olmayı başardı. 3. Aşama 1. Hafta Kapalı Elemeleri’nde Team Aurora’ya kaybetmelerinden ötürü turnuvaya katılamayan Thunderbolts Gaming, bu kez Ana Etkinlik’te oynama şansını kazandı.

VCT 3. Aşama 2. Hafta Ana Etkinlik için heyecan sürerken Riot Games tarafından VALORANT taraftarlarını heyecanlandıran iki yeni partnerlik haberi duyuruldu. Oyuncular için dünyanın önde gelen yaşam tarzı markalarından Razer, VCT 3. Aşama Challengers ve Son Şans Elemeleri’nin Ana Partneri oldu. Oyun ve espor sektöründe köklü bir marka olan Razer, VCT 3. Aşama Challengers ve Son Şans Elemeleri’nde VALORANT hayranları için içerikler oluşturacak.

Son VCT Aşaması’nın 2. Elemeleri ile dünyaca ünlü enerji içeceği sağlayıcısı Red Bull VALORANT Champions Tour EMEA'ya resmi partner olarak katılıyor. First Strike Turnuvası’nı desteklemesinin ardından VALORANT Champions Tour’a da kendini adayan ilk kurucu partnerlerden biri olan Red Bull, VCT 3. Aşama Challengers, EMEA Playoff'ları ve Son Şans Elemeleri'ndeki en heyecan verici anları sunacak.

Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 01:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
VCT 3.Aşama 2.Hafta mücadeleleri başlıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×