Ve artık Bizarre Creations yok

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 18.02.2011 - 15:08
Bir yıldız daha kaydı
İyi de olsa kötü de olsa, oyunlarında başarıya ulaşsalar da ulaşmasalar da, oyuncuları üzseler de sevindirseler de oyun endüstrisindeki her firmanın bu dünyaya ayrı bir katkısı bulunuyor. Dolayısı ile açılan her firma biz oyun severlerin yeni umutlar beslemesini sağlarken maalesef kapananlar da bir o kadar içimizi burkuyor.

Salı günü haberini duyurmuştuk. Liverpool'da faaliyet gösteren Bizarre Creations'ın 18.02.2011 Cuma tarihi itibari ile Activision firması tarafından varlığına son verilmiştir.

Bizarre Creations RIP – 1994-2011

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ve artık Bizarre Creations yok

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×