Virtua Fighter 5 Final Showdown'ın çıkış tarihi

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 14.05.2012 - 17:51
Adam dövmek için yanıp tutuşanlara müjde!..

SEGA, yeni beat-'em-up oyunu Virtua Fighter 5 Final Showdown ile ilgili önemli bilgiler paylaştı. Oyunun çıkış tarihi, fiyatı ve DLC içeriği gün ışığına çıktı. Verilen bilgilere göre PSN ve Xbox LIVE Arcade üzerinden önümüzdeki ay indirilebilecek olan oyun, PSN'de 14,99$, XBLA'de 1200 Microsoft puanı karşılığında satılacak. Virtua Fighter 5 Last Showdown, PlayStation 3 için 5 Haziran, Xbox 360 için 6 Haziran'da piyasada olacak.

Oyunun DLC içeriğindeyse karakter özelleştirmeleri bulunacak. Özelleştirilmek istenen her karakter için 4,99$ dolar (PSN) ya da 400 Microsoft puanı (XBLA) ödemeniz gerekecek. Karakter özelleştirme imkanını toptan satın almak isteyenler 14,99$ (PSN) ya da 1200 Microsoft puanını (XBLA) gözden çıkarmak durumunda kalacak.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 19.10.2021 22:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Virtua Fighter 5 Final Showdown'ın çıkış tarihi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×